Zaključek projekta Petošolska druženja (22. 06. 2021)

Nazadnje spremenjeno 24.6.2021 , ob 14:04 Urejal:

Danes, 22. junija 2021, so učenci 5. razredov podružničnih šol iz Jevnice, Kresnic in Hotiča obiskali matično šolo. V naslednjem šolskem letu bodo kot šestošolci nadaljevali šolanje na OŠ Gradec in bil je že skrajni čas, da vidijo, kam jih bo jeseni vodila pot. Najprej jih je v šolski avli  pozdravil ravnatelj Damjan Štrus, nato so nadaljevali pot v jedilnico, kjer jih je pričakala vodja šolske prehrane Anita Mikša. V šolski knjižnici so spoznali knjižničarko Stanko Sirk, v računalniški učilnici pa Anjo Knežević, učiteljico računalništva. Obiskali so tudi učilnici 5. a in 5. b razreda ter »zmotili« učence med poukom. Ogledali so si tudi telovadnico. Obisk so zaključili v senzorni (mirni) sobi.

Srečno na matični šoli vam želimo vaše učiteljice!

Objavljeno: 22 junija 2021 , Avtor: Elizabeta Bučar