VPIS V 1. RAZRED

Nazadnje spremenjeno 9.2.2022 , ob 11:26 Urejal: alenka.zupancic

VABILO

Spoštovani starši, draga bodoča prvošolka, prvošolec,

VABIMO VAS NA VPIS V 1. RAZRED OSNOVNE ŠOLE GRADEC.

Zaradi varovanja zdravja in preprečevanja okužb smo pripravili natančen protokol.

Da bo ta pomembni dan vašim otrokom in vam ostal v prijetnem, trajnem spominu, bomo poskrbeli s čim večjim upoštevanjem predstavljenega.

Upamo, da ste si v objavi zgoraj natančno ogledali predstavitev OŠ Gradec in nagovor šolske svetovalne službe o vpisu.

Spodaj vam dodajamo še sledeče POMEMBNE POVEZAVE:

1. PREDSTAVITVENI LETAKI matične šole in podružničnih šol.
  2. OBRAZCEV, kjer najdete vlogo za odložitev šolanja, vlogo za prepis na Osnovno šolo Gradec in vlogo za prepis iz Osnovne šole Gradec.
  3. REZERVACIJE TERMINA – REZERVACIJA JE OBVEZNA! Na spodnjih povezavah boste lahko izbrali točen termin vpisa. Poleg tega pa izpolnite tudi obvezne podatke. V februarju 2022 vpisujemo v 1. razred osnovne šole otroke, rojene leta 2016 in odložene, rojene leta 2015, in sicer:

PROSIMO VAS, DA SE URE NATANČNO DRŽITE! VSTOP V PROSTORE ŠOLE BO MOŽEN SKOZI GLAVNI VHOD.

BODOČI PRVOŠOLČKI NA VPIS S SEBOJ PRINESEJO PORTFOLIO, MAPO IZDELKOV, KI JO Z VZGOJITELJICAMI OBLIKUJEJO V VRTCU, ALI TISTO, KAR SAMI USTVARJAJO DOMA!

Za kakršnekoli dodatne informacije in pomoč smo vam na voljo na telefonski številki 8973 309 ali preko e-pošte dunja.pozarsek(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si.

Veselimo se srečanja z vami!

Objavljeno: 9 februarja 2022 , Avtor: Marija Mohar