MŠ_ Mali dramski krožek in dramski krožek

Nazadnje spremenjeno 17.6.2022 , ob 14:39 Urejal: alenka.zupancic

Ponedeljkovo dopoldne je bilo za vse učence, ki so sodelovali v obeh dramskih krožkih zelo zanimivo, polno pričakovanja.

Končno je napočil čas, da se vsi predstavijo svojim sošolcem in tudi drugim učencem s svojim nastopom, na katerega so se vestno pripravljali.

V jedilnici matične šole so se zbrali otroci iz vrtca Najdihojca in Medvedek, pridružili so se nam tudi prvošolci iz OŠ Litija.

Vsi nastopajoči so bili v pričakovanju, kdaj se bo nastop začel. In res, zvočna kulisa gozda je napovedala predstavo ZRCALCE, sledila pa je predstava ZMEŠNJAVA V KRALJESTVU PRAVLJIC.

In naše pravljično dopoldne se je pričelo.

Prvi predstavi obeh skupin sta sledili še dve ponovitvi za učence 1. triade in učencev 4. in 5. razreda matične šole.

Vsi učenci, gledalci in nastopajoči so preživeli lepo dopoldne brez učnih obveznosti, kajti šolsko leto se bliža koncu in tako pričakovane počitnice so že skoraj tu.

Lepe počitnice vsem in se vidimo zopet v naslednjem šolskem letu!

Mentorici krožkov Nina Đorić in Špela Kovič

Gledalci OŠ litija in vrtec Najdihojca