MŠ- OPZ od 2. do 5. razreda- 3. festival medgeneracijskega povezovanja v Občini Litija

Nazadnje spremenjeno 29.9.2022 , ob 22:24 Urejal: Nives Kozelj

V okviru projekta Učenje za življenje – od mladosti do modrosti so pevci otroškega pevskega zbora od 2. do 5. razreda OŠ Gradec sodelovali na 3. festivalu medgeneracijskega povezovanja v Občini Litija. Pevci otroškega pevskega zbora so se predstavili na reviji pevskih zborov in skupin. Zapeli so pesmi Lubenica, Poj z menoj in Venček narodnih. Spremljave za zbor je oblikovala glasbenica Ana Tori, ki je zbor tudi spremljala.

Pevski zbori vseh starostnih skupin so obiskovalcem pripravili bogat glasbeni večer. V OŠ Litija so se učencem predstavili moški, ženski in mešani zbori. Druženje je bilo prijetno in obljubili smo si, da se srečamo na 4. festivalu v še večjem številu.

Objavljeno: 29 septembra 2022 , Avtor: Nives Kozelj