LITIJSKI TEK 2023

Nazadnje spremenjeno 29.5.2023 , ob 8:08 Urejal: alenka.zupancic

V soboto, 27. 5. 2023,  je  potekal tradicionalni Litijski tek, ki so se ga udeležili tudi učenci, učitelji in starši OŠ Gradec. Ekipi učiteljev in staršev sta tekli na 5,6 km dolgi preizkušnji. Ekipa staršev je zasedla odlično 2. mesto, ekipa učiteljev pa tudi zelo dobro 4. mesto. Omeniti pa velja tudi to, da sta bila v zmagovalni ekipi ekipnega teka na 5,6 km dva učenca naše šole, in sicer Enej Dobrun in Lovro Šinkovec.

Učenci 1. triade so tekli na šolskem rekreacijskem teku na 400 m, učenci 2. in 3. triade pa so tekli na 1000 m. Julija Eltrin si je med učenkami 2. triade pritekla 3. mesto, poleg nje pa si je uvrstitve med prvih deset priteklo še kar nekaj učenk in učencev naše šole. Podrobnejši rezultati se nahajajo na spletni strani Litijskega teka 2023. 

Prav vsem tekačem in tekačicam, ki so sodelovali na sobotnem Litijskem teku, čestitamo in jih k sodelovanju vabimo spet drugo leto.

Objavljeno: 29 maja 2023 , Avtor: Petra Kobe