Interesne dejavnosti

Nazadnje spremenjeno 8.9.2021 , ob 9:14 Urejal: Jana Isoski

Šolsko leto 2021/2022

INTERESNE DEJAVNOSTI (1. – 3. razred) 

Zaporedna številka

INTERESNA DEJAVNOST

IZVAJALEC

RAZRED

DAN, URA

1.

Športne igre

Maja Bregar 3. torek, 6. ura

2.

Pohodništvo

Maja Bregar 1.-3. po dogovoru
3.

Skrbimo za živali

Maja Bregar 3. b sreda, 6. ura
5.

Pokukajmo v čudoviti svet eksperimentov

Katja Kotar

3. po dogovoru
6.

V kraljestvu pravljic

Alenka Planinšek 1. in 2. torek, 6. ura
7.

OPZ

Nives Koželj 2. in 3.

ponedeljek, 5. ura

sreda, 6. ura

8.

Športne igre

Karin Debevec 2. ponedeljek, 6. ura
9.

Mali dramski krožek

Špela Kovič 1.-3. sreda, 8 ura
10.

Angleška bralna značka

Špela H. Maglić 2. in 3, ponedeljek, 7. ura
11.

Ročne spretnosti

Špela Kovič 1.-3. sreda, 6. ura
12.

Lepolis

Suzana Mežnaršič 3. po dogovoru
13. 

Bibarije

Dunja Požaršek 1.-3. po dogovoru

INTERESNE DEJAVNOSTI (4. in 5. razred)

Zaporedna številka

INTERESNA DEJAVNOST

IZVAJALEC

RAZRED

DAN, URA

1.

OPZ

Judita Nemešček

4. in 5.

ponedeljek, 6 ura

2.

Prometni krožek

Anita Kušar

5.

ponedeljek, predura/5. b

torek, 6. ura/B teden/5. a

3.

Pokukajmo v čudoviti svet eksperimentov

Katja K0tar

4. in 5.

po dogovoru

4.

Vesela šola

Mateja Gorše

4. in 5.

po dogovoru

5.

Angleška bralna značka

Adrijana Šelj

Luka Lavrin

4. in 5.

5.

po dogovoru

ponedeljek, 6. ura ali po dogovoru

6.

Lepopis

Suzana Mežnaršić

4. in 5.

po dogovoru

7.

Mali dramski krožek

Špela Kovič

4.

sreda, 8. ura

8.

Dramski krožek

Nina Đorić

5.

torek, 6. ura

9.

Pohodništvo

Maja Bregar

4. in 5.

po dogovoru

INTERESNE DEJAVNOSTI (6.- 9. razred)

Zaporedna številka

INTERESNA DEJAVNOST

IZVAJALEC

RAZRED

DAN, URA

1.

Razvedrilna matematika

Karmen Ležić

6.-9.

po dogovoru

2.

Obdelava lesa

Damjan Grobljar

6.-9.

sreda, 6. ura

3.

Miprostovoljci.si

Aleksandra Krnc

Andreja Bregar Rop

6.-9.

po dogovoru

4.

Mladi in gore

Maja Bregar

6.-9.

petek,

6. ura

5.

Šolski vrtiček

Marijana Sebastijan

6.-9.

torek, 6. ura ali po dogovoru

6.

Ljubim naravo

Marijana Sebastijan

6.-9.

sreda, 6. ura sli po dogovoru

7.

Vesela šola

Mateja Gorše

6.-9.

po dogovoru

8.

Logika

Astrid Žibert

6. -9.

tečajna oblika

9.

Razmišljam pod klobukom

Darija Kokalj

6.-9.

četrtek, predura

10.

Odbojka 

Petra Kobe

8. in 9

petek, 6. ura

11.

Odbojka

Srečko Somrak (dečki)

6.-9.

petek, 6. in 7. ura
12.

PO NEMŠKO

Darija Kokalj

8. in 9.

četrtek, predura
13.

Angleška bralna značka

Adrijana Šelj

6.-9.

po dogovoru
14.

Angleška bralna značka

Luka Lavrin

6.-9.

ponedeljek, 6. ura oz. po dogovoru

15.

Priprave na tekmovanje iz zgodovine

Anita Mirjanić

8. in 9.

po dogovoru

16.

Grbi

 

Ana Tori

6.-7.

sreda, 6. ura

17.

MPZ

Ana Tori

6.-9.

četrtek, 6. in 7. ura

18.

Glasbena olimpijada

Ana Tori

7.-9.

ponedeljek, 6. ura ali po dogovoru

19.

Mala slikarska šola

Maria Primožič

6.-9.

ponedeljek,

6. in 7. ura/14 dni

20.

Finančno opismenjevanje

Mateja Gorše

Anita Mirjanić

7.-9.

po dogovoru

21.

To sem jaz

Iza Ustar

6.-9.

ponedeljek,

6. in 7. ura/14 dni

22.

Matematični krožek

Tina Hojnik

6.-9.

sreda, 6. ura oz. po dogovoru

23. 

Prva pomoč

Ines Štaut

8. in 9.

po dogovoru

24.

Tehnika in tehnologija v 9. razredu

Damjan Grobljar

Karmen Ležić

9.

od januarja do maja po dogovoru

OPOMBA: Posamezna interesna dejavnost se bo izvajala, če bo prijavljeno zadostno število učencev.