April

Nazadnje spremenjeno 4.5.2020 , ob 11:16 Urejal: Jana Isoski
APRIL 2020 (pouk na daljavo)
1. sre  Akcija zbiranja starega papirjase prestavi
2. čet

Akcija zbiranja starega papirjase prestavi

E– 6. razred – Dinarsko-kraške pokrajine (B. Imperl) – se prestavi

ŠD – 7. razred – Atletika (P. Kobe) se prestavi na 23. 4. 2020

Tekmovanje Mehurčki – šolsko (A. Planinšek) – odpade

Popoldanske govorilne ure – odpade

Plavalni tečaj – 3. razred – se prestavi

3. pet

Akcija zbiranja starega papirjase prestavi

ID – Nastop na Gledališkem festivalu (T. L. Novak) – odpade

Plavalni tečaj – 3. razred – se prestavi

4. sob  Tekmovanje iz kemije – državno (M. Sebastijan) – odpade
5. ned  
6. pon

Plavalni tečaj – 3. razred – se prestavi

ND – 1. razred – Življenjsko okolje (U. Pišek) – se prestavi

ND – 4. razred – Vode v Litiji (M. Gorše)

7. tor

Plavalni tečaj – 3. razred – se prestavi

ŠD – 3. razred -Plavanje (T. Gombač) – se prestavi

8. sre

Plavalni tečaj – 3. razred – se prestavi

Tekmovanje Vesela šola – državno (S. Likar) – odpade

9. čet Plavalni tečaj – 3. razred – se prestavi
10. pet

Plavalni tečaj – 3. razred – se prestavi

TD – 9. razred – Reaktor Podgorica (D. Grobljar) 

11. sob  
12. ned  
13. pon Velikoonočni ponedeljek
14. tor  
15. sre  
16. čet TD – 8. razred – Obdelava kovin (D. Grobljar)
17. pet Tekmovanje Geografija – državno (M. Poglajen) – odpade
18. sob Tekmovanje Matematika – državno (M. Savšek) – odpade
19. ned  
20. pon  
21. tor TD – 5. razred – Grad Bogenšperk (A. Kušar) – se prestavi
22. sre

E – 9. razred – Alpske in predalpske pokrajine (M. Poglajen)-se prestavi

KD – 2. razred – Kulturne znamenitosti v Litiji (N. Koželj)

ŠD – 4. razred – Športne aktivnosti ob dnevu Zemlje (M. Gorše) 

Prireditev OŠ Gradec pojeodpade

23. čet ŠD – 8. razred – Atletika (P. Kobe)
24. pet  Obeležitev praznika (A. Mirjanić)
25. sob  
26. ned  
27. pon  Prvomajske počitnice
28. tor Prvomajske počitnice
29. sre Prvomajske počitnice
30. čet Prvomajske počitnice

Nazaj