Maj

Nazadnje spremenjeno 11.5.2022 , ob 12:43 Urejal: Jana Isoski

 

MAJ 2022
1. ned  
2. pon  
3. tor  
4. sre

8. c- ICCS Raziskava

6. in 9. razred NPZ Slovenščina

5. čet

3. razred – ŠD Pohod na Sitarjevec in rudnik (T. Gombač)

Tekmovanje Logična pošast/šolsko (A. Žibert)

1.- 5. in 9. razred Popoldanske govorilne ure/na daljavo

6.-8. razred Roditeljski sestanek/ na daljavo

Šola za starše : Prosti čas mladih brez telefona in računalnika- je to sploh možno?/ 18.00

6. pet

6. in 9. razred NPZ Matematika

Projekt Girls do Code (A. Kneževič, N. Rugelj)

7. sob

Projekt Girls do Code (A. Kneževič, N. Rugelj)

Tekmovanje Kemija/državno (M. Sebastijan)

8. ned  
9. pon Ekskurzija  DNU radovedni Valvasor
10. tor

Izmenjava v okviru projekta Skupnosti, ki podpirajo mlade (A. Knežević) traja do 16. 5. 2022

8. c – ND Skrbimo za zdravje (A. Mikša)

6. in 9. razred NPZ Angleščina oz. Tehnika in tehnologija

11. sre Otvoritev razstave Bolnica Franja (A. Mirjanić) / 17.00
12. čet

1. razred – TD Obisk Litijskega muzeja (A. Planinšek)

2. razred – TD Veščine iz pradavnine ( N. Koželj)

3. razred Robinzonska noč/ traja do 13. 5. 2022 se prestavi na 18. in 19. 5. 

13. pet

3. razred ND Mi smo gozdni razred (T. Gombač) se prestavi na 19. 5.

6. razred ND Naravoslovje (M. Sebastijan)

7. razred KD Jurčičeva domačija (D. Kokalj)

8. razred ŠD Atletika in športne igre (Aktiv ŠPO)

CŠOD Vojsko (P. Obermajer)

14. sob

CŠOD Vojsko (P. Obermajer)

7.-9. Ogled DZ in Bankariuma (A. Mirjanić, M. Gorše)

15. ned  
16. pon 6. a – TD Skrbimo za okolje 
17. tor

6. razred ŠD Atletika in športne igre (Aktiv ŠPO)

8. razred E Obsredozemske pokrajine (M. Poglajen)

Generalka OŠ Gradec poje (A. Tori)

18. sre

1. in 2. razred Ogled nastopa GŠ Litija v KC Litija

3. razred ŠD Pohod na Gore se prestavi

5. razred TD Kolesarski poligon

19. čet Prireditev OŠ Gradec poje/ 18.00
20. pet

4. razred KD Slovenski šolski muzej

5. razred ND Svetovni dan čebel

Projekt Girls do Code (A. Kneževič, N. Rugelj

21. sob

Projekt Girls do Code (A. Kneževič, N. Rugelj

Tekmovanje Fizika/državno (K. Kotar)

Tekmovanje Logična pošast/državno (A. Žibert)

22. ned  
23. pon 1. razred ŠD Atletika z bodočimi prvošolci (N. Đorić)
24. tor

1. b Zdravniški pregled

4. razred ŠD Pohod na Čemšeniško planino 

25. sre

7. razred ŠD Atletika in športne igre

8. razred ND Diabetes in prva pomoč (A. Mikša)

9. razred ŠD Squashland (P. Kobe)

26. čet 1. razred Robinzonska noč/ traja do 27. 5. 2022
27. pet 1. razred ŠD Gozdna šola
28. sob  
29. ned  
30. pon  
31. tor

6. b TD Skrbimo za zdravje

3. in 4. razred Zobozdravstvene vsebine

 2. razred Robinzonska noč/ traja do 1. 6. 2022