Marec

Nazadnje spremenjeno 7.4.2020 , ob 18:56 Urejal: Jana Isoski
MAREC 2020
1. ned  
2. pon

 TD – 1. razred – Lila na obisku (A. Planinšek)

 ZŠN Kope – 6. razred (S. Somrak)

3. tor

 8. in 9. razred – Predstava Marie Curie (M. Sebastijan)

ZŠN Kope – 6. razred (S. Somrak)

4. sre

ZŠN Kope – 6. razred (S. Somrak)

Roditeljski sestanek – 1 .- 3. razred

Predstavitev Neobveznih izbirnih predmetov/ 17. 45

5. čet

ZŠN Kope – 6. razred (S. Somrak)

 Občinski otroški parlament (M. Poglajen)

Roditeljski sestanek – 4., 5., 7. in 8. razred

6. pet

ZŠN Kope – 6. razred (S. Somrak)

 ND – 9. razred – Astronomija in sistematika (D. Grobljar, A. Mikša)

 Razstava Anne Frank (A. Mirjanič)

7. sob  
8. ned Tekmovanje Glasbena olimpijada – državno (A. Tori)
9. pon

Razstava Anne Frank

Otvoritev razstave / 16.00 

10. tor  
11. sre

Tekmovanje Vesela šola – šolsko (S. Likar)

12. čet

 TD – 7. razred – Muzej premogovništva Velenje (A. Knežević)

13. pet  Dan števila PI (K. Kotar) – ODPADE 
14. sob Tekmovanje iz zgodovine – državno (A. Mirjanić) ODPADE
15. ned  Izmenjava v okviru projekta Erasmus+ (A. Knežević) – ODPADE
16. pon  Izmenjava v okviru projekta Erasmus+ (A. Knežević) – ODPADE
17. tor

Izmenjava v okviru projekta Erasmus+ (A. Knežević) – ODPADE

Tekmovanje iz angleščine – državno (L. Lavrin) ODPADE

Predavanje Uroš Kuzman /17.00 v jedilnici šole – SE PRESTAVI

18. sre

Izmenjava v okviru projekta Erasmus+ (A. Knežević) – ODPADE

 Zdravniški pregled – 1. a razred (ZD Litija) SE PRESTAVI

19. čet

Izmenjava v okviru projekta Erasmus+ (A. Knežević) – ODPADE

Tekmovanje iz matematike – šolsko (M. Savšek) ODPADE

 ŠD – 3. razred – Razredna olimpijada (T. Gombač, A. Prijatelj) SE PRESTAVI

 Ogled smučarskih poletov v Planici ODPADE

20. pet Izmenjava v okviru projekta Erasmus+ (A. Knežević) – ODPADE
21. sob Izmenjava v okviru projekta Erasmus+ (A. Knežević) – ODPADE
22. ned  
23. pon  
24. tor  9. razred – Predstavitev raziskovalne naloge (K. Ležič) – ODPADE
25. sre Zdravniški pregled – 1. b razred (ZD Litija) SE PRESTAVI
26. čet

 TD – 5. razred – Varno s kolesom (S. Železnik) SE PRESTAVI

 ŠD – 9. razred – Atletika (P. Kobe) SE PRESTAVI

Sodelovanje na območni reviji otroških gledaliških skupin (T. L. Novak, B. Kotar) –  ODPADE

27. pet

 ND – 6. c – Zdrav način življenja (M. Sebastijan) SE PRESTAVI

Tekmovanje iz fizike – področno (K. Kotar) ODPADE

28. sob  Nastop na dobrodelnem koncertu – OPZ 1 in MPZ (A. Tori) ODPADE
29. ned  
30. pon  KD – 4. razred – Mestni muzej Litija (S. Likar) SE PRESTAVI
31. tor