Marec

Nazadnje spremenjeno 17.3.2022 , ob 11:51 Urejal: Jana Isoski
MAREC 2022
1. tor

1.-3. razred KD Pust (N. Đorić)

6.-9. razred KD Pust (K. Ležić)

2. sre

2. razred TD Lila na obisku (N. Koželj)

 

3. čet

1. razred TD Lila na obisku (A. Planinšek)

5. razred ŠD Pohod v Tamar (J. Nemeček)

4. pet  
5. sob  
6. ned  
7. pon  
8. tor  
9. sre 4.-9. razred Tekmovanje Vesela šola/ šolsko (M. Gorše)
10. čet

8. c razred KD Po Prešernovih stopinjah (B. Imperl)

8. razred Tekmovanje iz zgodovine/ državno (A. Mirjanić)/ na daljavo

11. pet

8. a in 8. b razred KD Po Prešernovih stopinjah (B. Imperl)

8. in 9. razred Izmenjava v okviru projekta Erasmus+  se prestavi

12. sob  
13. ned 7.-9. razred Tekmovanje Glasbena olimpijada/državno (A. Tori)/ na daljavo se prestavi na 17. 3. 
14. pon  
15. tor 6.-9. razred Delavnica slovenskega znakovnega jezika (J. Brodar)
16. sre  
17. čet

1.-9. razred Tekmovanje iz matematike/ šolsko (T. Hojnik)

4. b – Zdravstvene vsebine/ 1. in 2. ura

18. pet  
19. sob 8. razred Tekmovanje Astronomija/državno (K. Kotar)
20. ned  
21. pon

7. razred CŠOD Bohinj 

6. razred in 9. a/ Zobozdravstvene vsebine

22. tor

7. razred CŠOD Bohinj 

Odprtje razstave Ob 100- letnici odkritja Tutankamonove grobnice (A. Mirjanić, M. Žibert)

23. sre

7. razred CŠOD Bohinj 

8. in 9. razred Tečaj retorike (A. Mirjanić)

24. čet

7. razred CŠOD Bohinj 

8. razred Obisk hiše EU in ogled razstave (A. Mirjanić) se prestavi

9. razred Nadstandardna ekskurzija London ( L. Lavrin)

25. pet

7. razred CŠOD Bohinj 

9. razred Nadstandardna ekskurzija London ( L. Lavrin)

26. sob

9. razred Nadstandardna ekskurzija London ( L. Lavrin)

8. in 9. razred Tekmovanje iz kemije / področno (M. Sebastijan)

27. ned 9. razred Nadstandardna ekskurzija London ( L. Lavrin)
28. pon

9. razred Nadstandardna ekskurzija London ( L. Lavrin)

3. razred NPZ Slovenščina

5. razred ŠD Zaplešimo skupaj (J. Nemeček)

9. razred TD Energija (K. Kotar)

29. tor 1.-3. razred KD Gledališče (S. Železnik)
30. sre

3. razred NPZ Matematika

4. razred KD Mestni muzej Litija (I. Štaut)

6. razred E Dinarsko-kraške pokrajine (B. Imperl)

31. čet 8. in 9. razred Tečaj retorike (A. Mirjanić)