November

Nazadnje spremenjeno 14.11.2019 , ob 13:50 Urejal: Jana Isoski
NOVEMBER 2019

1.

pet

 Dan spomina na mrtve

2.

sob

 

3.

ned

 

4.

pon

 

5.

tor

 5. in 8. razred: Demonstracija čiščenja zob in kontrola zob

6.

sre

 

7.

čet

 1.-8. razred – Popoldanske govorilne ure

9. razred – Roditeljski sestanek (K. Poglajen)

8.

pet

 

9.

sob

Tekmovanje Mladina in gore ( M. Bregar)

10.

ned

 

11.

pon

2.-9. razred: Tekmovanje v računalništvu Bober /šolsko

(A. Knežević)

12.

tor

2.-9. razred: Tekmovanje v računalništvu Bober /šolsko

(A. Knežević)

4.-9. razred: Cankarjevo tekmovanje/šolsko (V. Arhnaver)

13.

sre

 KD – 6. razred – Glasbene reke in Narodna galerija (A. Tori)

2.-9. razred: Tekmovanje v računalništvu Bober /šolsko

(A. Knežević)

14.

čet

2.-9. razred: Tekmovanje v računalništvu Bober /šolsko

(A. Knežević)

9. razred- Tekmovanje iz angleščine– šolsko (L. Lavrin)

15.

pet

1.-9. razred – Tradicionalni slovenski zajtrk ( A. Mikša)

2.-9. razred: Tekmovanje v računalništvu Bober /šolsko (A. Knežević)

MPZ – CŠOD Čebelica – Pevski vikend ( A. Tori)

16.

sob

MPZ – CŠOD Čebelica – Pevski vikend ( A. Tori)

IP – Plavanje Laško ( S. Somrak)

17.

ned

MPZ – CŠOD Čebelica – Pevski vikend ( A. Tori)

18.

pon

 

19.

tor

 

20.

sre

 ND – 6. a – Zdrav način življenja (M. Sebastijan)

 TD – 2. razred – Novoletne delavnice (N. Koželj)

21.

čet

 9. razred – Tekmovanje iz nemščine/ šolsko (D. Kokalj)

Tekmovanje v nogometu/ občinsko ( M. Bajde)

Srednješolski sejem na OŠ Litija

22.

pet

ND – 6. b – Zdrav način življenja (M. Sebastijan)

Obeležitev državnega praznika ( A. Mirjanić)

23.

sob

 DNU 5.-9. razred- Ogled vojaškega muzeja v Pivki in vojaškega muzeja Tabor v kraju Lokev ( A. Mirjanić)

24.

ned

 

25.

pon

 KD – 5. razred – Mesto Ljubljana ( A. Kušar)

8. razred – Tekmovanje iz angleščine– državno (L. Lavrin)

26.

tor

 TD – 3. razred – Novoletne delavnice ( A. Prijatelj)

 TD– 6.-9. razred – Novoletne delavnice (K. Kotar)

6.-9. razred/ DNU: Obisk knjižnega sejma (A. Zupančič)

27.

sre

Novoletni sejem

1.-9. – Popoldanske govorilne ure 

28.

čet

 ND – 9. razred – Genetika (A. Mikša)

1.in 2. razred: Demonstracija in kontrola zob (ZD Litija)

29.

pet

 8. in 9. razred – Tekmovanje iz znanja biologije Proteus/ državno (A. Mikša)

30.

sob