Oktober

Nazadnje spremenjeno 17.10.2019 , ob 10:23 Urejal: Jana Isoski

OKTOBER 2019

1. tor

ND – 2. razred – Živimo zdravo (N. Koželj)

TD – 3. razred – Peka kruha (A. Prijatelj)

KD – 7. razred – Učimo se družboslovja (A. Mirjanić)

2. sre

ND – 3. razred – Zdravje – osebna higiena (A. Prijatelj) – se prestavi

Akcija zbiranja starega papirja (M. Savšek, K. Kotar)

3. čet

Akcija zbiranja starega papirja (M. Savšek, K. Kotar)

ŠD– 1. razred – Pohod (M. Bregar) se prestavi na 4. 10. 2019

ND – 4. razred – Zdravo življenje  – se prestavi na 22. 10. 2019

Popoldanske govorilne ure

Druženje ob plezalni steni (Aktiv DSP)

4. pet

Akcija zbiranja starega papirja (M. Savšek, K. Kotar)

ŠD – 2. razred – Pohod Velika Štanga (N. Koželj)

KD – 8. razred – Arhitektura in kiparstvo (M. Primožič)

5. a in 5. b– Zdravstvene vsebine (ZD Litija) – se prestavi na 15. 10. 2019

5. sob  
6. ned  
7. pon

6. a in 6. b– Zdravstvene vsebine (ZD Litija)

DNU – Retorika  (A. Mirjanić)

8. tor

6. c in 8. c– Zdravstvene vsebine (ZD Litija) – se prestavi ( 6. c na 14. 10.)

DNU – Retorika  (A. Mirjanić)

Petošolska druženja (J. Nemeček)

9. sre 7. a in 7. b– Zdravstvene vsebine (ZD Litija)
10. čet

8. a in 8. b– Zdravstvene vsebine (ZD Litija)

1.-5.-Druženje s starši: PEŠBUS z večernim pohodom na Svibno (N. Koželj)

11. pet

9. a in 9. b– Zdravstvene vsebine (ZD Litija)

TD – 1.-3. in 6.-9. – NVO gre v šolo (A. Žibert)

Tekmovanje – Diabetes /šolsko (M. Grabnar)

DSP – Športni vikend- CŠOD Kranjska Gora (B. Dular)

12. sob DSP – Športni vikend- CŠOD Kranjska Gora (B. Dular)
13. ned DSP – Športni vikend- CŠOD Kranjska Gora (B. Dular)
14. pon 9. c in 6. c– Zdravstvene vsebine (ZD Litija)
15. tor 1.-3. razred- 1. Abonmajska predstava (Teater KUKUC)
16. sre

ND – 9. razred – Ob svetovnem dnevu hrane (A. Mikša)

Tekmovanje – Proteus /šolsko (A. Mikša)

17. čet  
18. pet  
19. sob Tekmovanje – Logika /državno (A. Žibert)
20. ned  
21. pon Tekmovanje – Angleščina-8. razred /šolsko (L. Lavrin)
22. tor

ND – 8. razred – Varstvo pred naravnimi nesrečami (U. Rozina)

TD – 6. razred – Obisk Srednje šole Grm (K. Ležić)

23. sre 1. ura -Predavanje o nenasilni komunikaciji – 7. razred (K. Poglajen)
24. čet

6., 7. in 9. – Demonstracija čiščenja zob  (ZD Litija)

DNU – Ogled sejma Narava zdravje (A. Mikša)

25. pet 1. in 2. razred – Demonstracija čiščenja zob (ZD Litija)
26. sob 
 
27. ned  
28. pon Jesenske počitnice
29. tor Jesenske počitnice
30. sre Jesenske počitnice
31. čet Jesenske počitnice