Nagovor ravnatelja

Nazadnje spremenjeno 4.9.2019 , ob 12:05 Urejal: Uroš Rozina

Spoštovane učenke in učenci, spoštovani starši!

Danes se je začel pouk v novem šolskem letu. Glede na delo, ki so ga učitelji opravili v avgustu, upam trditi, da smo na OŠ Gradec na učence dobro pripravljeni, vsekakor pa smo jih z velikim pričakovanjem sprejeli.

Prav poseben pozdrav velja 77 prvošolčkom, ki smo jih danes zgodaj popoldne svečano sprejeli medse, ter vsem novo vpisanim učencem višjih razredov.

Kot ravnatelj šole želim, da bi se na šoli vsi počutili vključene in sprejete, da vsak od deležnikov sprejema, upošteva in spoštuje kogar koli na šoli, predvsem pa da učenci na vzgojno-izobraževalnem področju napredujete.

Ena izmed večjih sprememb za nas je prehod iz sistema eAsistent na sistem Lopolis – v tem delu bo potrebno nekaj prilagajanja in potrpljenja, da se vsi navadimo na uporabo in da sistem začne delovati, kot bi moral. Starši boste uporabniška imena in gesla prejeli na prvih roditeljskih sestankih, uvodna navodila pa bodo objavljena na šolski spletni strani.

Želim vam veliko dobre volje, veliko trajnega in uporabnega znanja, novih spretnosti, iskrenih in zanesljivih prijateljev ter vse dobro v šolskem letu 2019/2020.

Damjan Štrus

Ravnatelj OŠ Gradec