MŠ – Šolska skupnost

Avtor: | 19. 11. 2023 | Zgodilo se je

Šolsko skupnost na OŠ Gradec jemljemo z izjemno resnostjo. S sodelovanjem v razpravah šolske skupnosti želimo vsem učencem šole omogočiti priložnost za vplivanje na šolsko življenje. Namen srečanj je predstaviti interese učencev, jim omogočiti izražanje potreb sovrstnikov, deljenje mnenj, idej za prihodnost ter skupno iskanje rešitev za morebitne težave v šoli.

Dne 14. 11. smo izvedli drugi sestanek šolske skupnosti na matični šoli. Predstavniki oddelkov od 4. do 9. razreda so ravnatelju Damjanu Štrusu postavljali vprašanja in imeli številne predloge. Med njimi so bili predlogi za uvedbo rekreativnih in daljših odmorov, želja po več glasbe na šolskem radiu ter več popoldanskih dogodkih. Poleg tega so predstavniki šolske skupnosti pohvalili novo jedilnico, kotičke na hodnikih, namenjene druženju učencev, številne popoldanske dejavnosti ter uspešno izpeljan kino večer.

Ravnatelj Damjan Štrus je zapisal vse predloge in obljubil, da bo o njih premisli. Držali ga bomo za besedo.

Šolska skupnost OŠ Gradec