VABILO

Nazadnje spremenjeno 8.11.2016 , ob 9:14 Urejal: Dunja Požaršek

Spoštovani starši,

v četrtek, 10.11.2016, vas učiteljice dodatne strokovne pomoči od 16.30 do 18.00 vabimo, da se oglasite na individualne pogovore o različnih učnih, vedenjskih, čustvenih in osebnostnih motnjah otrok. V avli matične šole bomo za vas pripravile kotičke z zloženkami na temo bralno-napisovalnih težav (disleksija), težav pri matematiki, težav s pomnjenjem in koncentracijo, na temo avtistične motnje, težav z obvladovanjem in izražanjem čustev, težav z motnjami hranjenja in še mnogih drugih. V tem času bomo v avli prisotne tudi učiteljice dodatne strokovne pomoči, kar lahko izkoristite za osebni posvet o omenjenih temah. Predstavile vam bomo tako rizične dejavnike, pokazatelje in značilnosti težav in motenj, predloge za nadaljnje delo z otrokom kot tudi sam proces in postopek usmerjanja ter s tem pridobivanja dodatne strokovne pomoči za otroka s posebnimi potrebami.

Vljudno vabljeni.

Aktiv učiteljic dodatne strokovne pomoči

Objavljeno: 8 novembra 2016 , Avtor: Dunja Požaršek