POŠ H_1.-5. r: Ure športa na OŠ Gradec

Avtor: | 29. 11. 2023 | Zgodilo se je

Kot že vrsto let tudi v tem šolskem letu s finančno pomočjo Občine Litija obiskujemo telovadnico matične šole Gradec. Občina Litija je namreč plačnik avtobusnih prevozov v Litijo in nazaj. V torek, 28. novembra 2023, smo se po 2. šolski uri športno opremljeni odpravili na obračališče, kjer nas je že čakal avtobus. Pri gasilskem domu v Sp. Hotiču so se nam pridružili starejši otroci vrtca Taček z vzgojiteljico Mojco. Na matični šoli smo se v garderobah preoblekli v športno opremo in preobuli v športne copate ter vsi navdušeni začeli z ogrevanjem naših mišic. Učitelja Srečko in Matej sta po telovadnici postavila različne športne rekvizite. Razdelili smo se po skupinah in pod budnimi očmi naših učiteljic pričeli z aktivnostmi. Šolski uri sta čisto prehitro minili in že se veselimo naslednjega obiska telovadnice.