MŠ_1.-3. r_Nastop za stanovalce medgeneracijskega središča ŠMELC

Avtor: | 3. 01. 2024 | Zgodilo se je

Decembrski čas je čas slavja in veselja, ko iskrice v naših očeh še bolj zažarijo. To je čas, ki ga najraje preživljamo skupaj. Učenci otroškega pevskega zbora 1. razredov matične šole, OŠ Gradec, so stanovalcem enote Doma Tisje v medgeneracijskem središču ŠMELC z deklamacijo ter s pesmijo in plesom pričarali praznično vzdušje. Prvošolce je ob petju spremljal tudi ansambelski orkester pod vodstvom Ane Tori. Za konec so učenci odigrali še predstavo Rokavička, ki sta jo pripravili učiteljici Iris Zajc Logar in Karin Brodar in s katero so poudarili moč prijateljstva, medsebojne pomoči in ljubezni.

Pesem nas sprosti in pričara najrazličnejše stvari, predvsem pa dobro voljo. Naj nas dobra volja in mir božičnih in novoletnih praznikov spremljata vse leto.