Petošolska druženja 2023/2024

Avtor: | 5. 11. 2023 | Projekti

Projekt PETOŠOLSKA DRUŽENJA poteka že vrsto let. Vedno uresničimo vse zastavljene cilje, saj se učenci podružničnih in matične šole med seboj družijo in spoznavajo, si dopisujejo, se obiskujejo po šolah ter skupaj izvajajo športne aktivnosti.

Že meseca septembra se petošolci srečajo na šolskem krosu. Oktobra v letni šoli v naravi v tednu dni še bolj spletejo svoja prijateljstva. Vezi skozi celo leto ohranjajo preko razglednic in pisem. Letošnje šolsko leto se bodo vsi petošolci srečali na POŠ Vače. Ogledali si bodo kraj, šolo in vaško situlo. Učenci petega razreda POŠ Hotič, POŠ Kresnice in POŠ Jevnica si bodo v mesecu juniju ogledali matično šolo, da bo prehod z razredne na predmetno stopnjo lažji.